Bezpieczne Auto, Montaż AutoAlarmu Nietypowego - Systemy Alarmowe
Wymagana rozdzielczość ekranu min. 320px!
Ustaw Twój ekran w poziomie...
Zamknij ten komunikat<br>Akceptuję pliki cookies

PROJEKTOWANIE I MONTAŻ SYSTEMÓW ALARMOWYCH

  • PL

Zawsze Bezpiecznie! Pod czujnym OKIEM...

 
 
 
 
 
 
 
Galeria
Poznaj Arsalarm|Zobacz galerię &raquo;
 
 
 
 
 
 
 
Wizyty

Wizyt dzisiaj [14-08-2018]: 47
Wizyt ogółem: 137146
-----------------------------------------------
Przeglądających stronę: 2

wielkość tekstu: A A A

Autoalarmy

 

 

Od: Artur Sutkowski – Specjalista od Systemów Zabezpieczeń i Alarmów, z wieloletnim doświadczeniem i wyobraźnią, Właściciel firmy ARS-ALARM.

Do: Właścicieli wymarzonych samochodów – pragnących posiadać skuteczny System Zabezpieczenia Auta, pozwalający komfortowo żyć i spokojnie spać.

To naprawdę prawdziwa plaga...
W roku 2012 zniknęło prawie 16 000 samochodów!

Jak SKUTECZNIE zabezpieczyć auto przed kradzieżą?

Drogi Kliencie,

Żyjemy w kraju, w którym wciąż jest jeszcze wielu amatorów cudzej własności. Pamiętaj, że zakup Twojego wymarzonego auta, wiąże się niejednokrotnie z poważnymi wyrzeczeniami i bardzo często z zaciągnięciem wysokiego kredytu! Jak zatem uchronić Twój nowy nabytek przed zakusami złodzieja? Czy warto, byś płacił za dodatkowe rozwiązania, które skutecznie zapobiegają kradzieży Twojego wymarzonego i ukochanego auta? Odpowiedź brzmi: zdecydowanie TAK.

Twarde Statystyki

Z policyjnych statystyk wynika, że w ostatnich latach liczba skradzionych samochodów w Polsce stopniowo spada. To dobra informacja. Nie oznacza to jednak, że możesz całkowicie odetchnąć z ulgą i spać spokojnie! W 2012r. w tajemniczych okolicznościach zniknęło prawie 16 000 samochodów, o łącznej wartości 521 milionów zł. Wśród ulubionych modeli królowały Volkswagen Golf i Passat oraz Audi A4. Spać spokojnie nie mogą także właściciele popularnych modeli Hondy i Toyoty...

Najchętniej kradzione samochody w Polsce

Marka Model Liczba kradzieży
VOLKSWAGEN GOLF 1 128
VOLKSWAGEN PASSAT 915
AUDI A4 692
AUDI A6 332
HONDA CIVIC 306
FIAT CINQUECENTO 303
SEAT LEON 272
SKODA OCTAVIA 271
AUDI A3 270
VOLKSWAGEN TOURAN 269
FORD MONDEO 216
TOYOTA COROLLA 210
VOLKSWAGEN POLO 207
FIAT PANDA 182

Dane za rok 2012. Źródło: Komenda Główna Policji

Dlatego powinieneś być przezorny i jak najszybciej zabezpieczyć się przed złodziejami, szczególnie że kupno Twojego auta, to z reguły niemała inwestycja. Twoje auto, to równie często podstawowe narzędzie pracy, a nawet jedyne źródło dochodu i utrzymania. Pomyślałeś o tym?

Wbrew powszechnej opinii o czasie żniw dla złodziei samochodów w letnim okresie wakacyjnym, okazuje się, że na kradzież auta jesteśmy narażeni wszyscy, w równym stopniu przez cały i okrągły rok. Najczęściej do kradzieży auta dochodzi na ulicach, parkingach i przy centrach handlowych.

I co dalej? Dobre rozwiązanie – montaż AutoAlarmu nietypowego!

Na rynku oferowanych jest kilkadziesiąt typów zabezpieczeń. Najprostszym z nich jest alarm. Większość ludzi twierdzi, że nie ma takiej syreny, której nie potrafiłby skutecznie wyłączyć wyspecjalizowany złodziejaszek. Rzeczywiście, jeśli chodzi o alarmy fabryczne, to zwykle nie sprawiają one większych problemów dla "fachowca"...

Wyspecjalizowani złodzieje doskonale wiedzą, jakie kable ze sobą połączyć, żeby ominąć immobilizer w alarmach, zakładanych w sieciach dealerskich. Pamiętaj – im bardziej nietypowe zabezpieczenie, tym większy problem dla przestępcy. Dzięki temu znacznie utrudniasz życie potencjalnemu rabusiowi, który zrezygnuje już po kilku-minutowej walce z nieznanym mu urządzeniem.

Dlatego zamontuj nietypowy AutoAlarm w firmie ARS-ALARM, która nie robi tego na dużą skalę. I o to właśnie chodzi!

Ukryty Przełącznik – Skuteczna Bariera

Traktuj AutoAlarm, jako odstraszacz, rozwiązanie opóźniające, a nie uniemożliwiające kradzież Twojego auta. Zawsze warto, byś miał coś "extra". Co takiego? System, który w połączeniu z Twoim alarmem stanowi dużo skuteczniejszą barierę!

Takim rozwiązaniem jest ukryty przełącznik, odcinający zapłon. I akurat w tym przypadku również lepiej jest skorzystać z pomocy zaufanego Specjalisty firmy ARS-ALARM, niż z usługi w ASO. Dlaczego? Bo rozwiązanie takie jest tym skuteczniejsze, im mniej osób o nim wie. Jako Właściciel pojazdu, możesz zainstalować go w miejscu znanym tylko Tobie, na przykład pod tapicerką, co skutecznie utrudni złodziejowi jego odnalezienie.

Sprawdzony Immobiliser

Na podobnej zasadzie do ukrytego przełącznika działają popularne immobilisery, które w obecnie sprzedawanych autach znajdują się często na liście wyposażenia standardowego. Po wyłączeniu stacyjki, najczęściej po upływie kilkunastu sekund, automatycznie blokowane są trzy kluczowe dla pracy silnika obwody: zapłon, rozrusznik oraz system zasilania paliwem.

Ponowne uruchomienie Twojego auta możliwe jest tylko wtedy, gdy zbliżysz specjalny transponder do czujnika immobilisera. Zaawansowane systemy mogą być wyposażone w tzw. funkcję antyporwaniową, przydatną gdy złodziej zmusi Cię do opuszczenia Twojego auta z uruchomionym silnikiem. Immobiliser z tą funkcją wymaga od Ciebie, byś po określonym czasie jazdy, wcisnął przełącznik ukryty w kabinie. Jeśli tego nie zrobisz, silnik zostaje wyłączony i dodatkowo uruchamiany jest sygnał akustyczny.

Nowoczesny Lokalizator GPS

Coraz modniejszym rozwiązaniem stają są lokalizatory GPS. To niewielkie urządzenie, które na bieżąco monitoruje, gdzie znajduje się Twoje auto – umieszczamy w trudno dostępnym miejscu w Twoim samochodzie. Położenie Twojego samochodu możesz w każdej chwili sprawdzić na komputerze.

Proponuję Ci zdecydowanie nieco droższe rozwiązania, które posiadają funkcję antyzagłuszacza i w przypadku wykrycia próby blokowania sygnału GPS potrafią poinformować Cię o tym, wysyłając do Ciebie wiadomości SMS. Taki zaawansowany lokalizator może być też wyposażony w mikrofon, który pozwala rejestrować rozmowy we wnętrzu Twojego auta. Jako Właściciel możesz również określić obszar na mapie, po przekroczeniu którego uruchamia się Twój alarm.

Podsumujmy

Zabezpieczam auta tak, by zdecydowanie trudniej było je ukraść, niż inne. Dobrym pomysłem jest, byś korzystał z kilku rozwiązań jednocześnie. Złodziej amator podda się po kilkunastu sekundach, "fachowiec" poświęci więcej czasu. Jednak, ani jeden, ani drugi nie chce być złapany. Złodzieje samochodów ustalają sobie czas, po którym odstępują od próby kradzieży.

Dlatego każde dodatkowe utrudnienie, jakie spotkają na swej drodze, zmniejsza szansę na tajemnicze zniknięcie Twojego auta. To, ile systemów antykradzieżowych zainstalujesz w Twoim aucie, zależy tylko od Ciebie. To Ty najlepiej wiesz, ile wart jest dla Ciebie Twój ukochany samochód. Pamiętaj również o właściwym ubezpieczeniu Twojego pojazdu.

Posłuchaj opinii jednego z Klientów:

Niniejszym wyrażam zadowolenie ze współpracy z firmą ARS-ALARM przy zabezpieczaniu mojego samochodu. W czasie pracy nad Autoalarmem i dodatkami, Pan Artur Sutkowski dał się poznać jako solidny, rzetelny i kompetentny wykonawca. Pomocna dla mnie okazała się wiedza oraz pomysłowość przy prezentacji i argumentacji nietypowych rozwiązań.

Do ewentualnych zmian lub serwisu, zaproszę ponownie firmę ARS-ALARM do współpracy.
W 3 słowach: firma godna polecenia.

Anna Podkańska

Zabezpiecz Twój samochód już dzisiaj!
Nie dołączaj do policyjnych statystyk i śpij spokojnie...

Chcę, żebyś tylko wiedział, że na swojej drodze spotkałem już dziesiątki wykończonych nerwowo i finansowo Właścicieli samochodów, którzy stracili swoje ukochane auta bezpowrotnie, bo zignorowali montaż AutoAlarmu! Życzę Ci, abyś nie był kolejnym…

Umów się na bezpłatną konsultację już teraz:

  • napisz: biuro@arsalarm.pl
  • zadzwoń: (+48) 503 047 765
  • a dobierzemy dla Ciebie dogodny termin spotkania i zaprezentujemy Ci skuteczne rozwiązania, byś oddychał pełną piersią i spał spokojnie

 

Do usłyszenia,

Artur Sutkowski
Twój Specjalista od Systemów Bezpieczeństwa

 
 
 
Poleć stronę:Podziel się ze znajomymi|Facebook: www.facebook.comTweetnij do znajomych|Twitter: www.twitter.comPodziel się ze znajomymi|Nasza Klasa: www.nk.plWykop stronę na|Wykopalisko: www.wykop.pl
 
 

F.U.H. ARS-ALARM | ul. Władysława Bełzy 26 | 85-817 Bydgoszcz | Copyright© 2018

projekt:   [silnik Quick.Cms]