Wymagana rozdzielczość ekranu min. 320px!
Ustaw Twój ekran w poziomie...
Zamknij ten komunikat<br>Akceptuję pliki cookies

PROJEKTOWANIE I MONTAŻ SYSTEMÓW ALARMOWYCH

Zawsze Bezpiecznie! Pod czujnym OKIEM...

 
 
 
 
 
 
 
Galeria
Poznaj Arsalarm|Zobacz galerię &raquo;
 
 
 
 
 
 
 
Wizyty

Wizyt dzisiaj [26-09-2022]: 17
Wizyt ogółem: 217114
-----------------------------------------------
Przeglądających stronę: 1

wielkość tekstu: A A A

Inteligentny Dom

 

 

Od: Artur Sutkowski – Specjalista od Systemów Zabezpieczeń i Alarmów, z wieloletnim doświadczeniem i wyobraźnią, Właściciel firmy ARS-ALARM.

Do: Właścicieli domów, firm, sklepów, hoteli, restauracji – pragnących posiadać Inteligentny Budynek, pozwalający na niezwykły komfort życia, wyjątkowe bezpieczeństwo oraz ogromne oszczędności energii.

Odmień Twoje życie w Inteligentnym Domu
na miarę XXI wieku... Żyj niezwykle komfortowo,
wyjątkowo bezpiecznie i oszczędzaj na energii do 40%

Drogi Kliencie,

Czy wiedziałeś, że w Twoim domu spędzasz średnio 25% Twojego życia? Dlatego jednym z najważniejszych kryteriów, jakie powinieneś rozważyć na etapie inwestycji budowy Twojego wymarzonego domu – jest, oprócz jego Funkcjonalności i Bezpieczeństwa, również OPŁACALNOŚĆ w użytkowaniu. Wielu Inwestorów patrzy zwykle tylko na budżet budowy, zapominając całkowicie o kosztach przyszłej eksploatacji budynku, domu, mieszkania, czy biura. Nie popełnij tego błędu przy budowie Twojego domu!

W przypadku Systemu Inteligentnego Domu, udowodniono praktycznie, że te 3, jakże ważne aspekty Twojego codziennego życia – Komfort, Bezpieczeństwo oraz Opłacalność – da się ze sobą sprytnie połączyć... byś mógł utrzymywać wysoką formę oraz prowadzić szczęśliwe i udane życie – rodzinne i zawodowe...

Inteligentny Dom – wygoda, relaks i niepowtarzalny klimat...

To jest dopiero powitanie!

 • Wracasz do Twojego wymarzonego i nowoczesnego domu, np. po urlopie. Twój Inteligentny Dom i podjazd jest oświetlony, witając swojego gospodarza. Gdy podjeżdżasz pod dom, brama sama otwiera się, witają Cię otwarte wrota garażu. Jesteś w końcu u siebie. Wszystko masz pod kontrolą.
 • Wysiadasz z samochodu, garaż zamyka się. Jest ciepły, letni wieczór. Widzisz Twój ogród przed domem. Zdejmujesz buty. Bosymi stopami dotykasz miękkiej, lekko wilgotnej trawy, zroszonej przed chwilą automatycznym systemem podlewania. Cieszysz się chwilą i oddychasz głęboko świeżym powietrzem.
 • Jedno jest pewne. Powoli musisz wrócić do rzeczywistości. Nie jest to łatwe. Ostatnia rzecz, jaką sobie przypominasz: "o cholera, nie wyłączyłem żelazka". Obraz, który psuje niejeden udany początek urlopu. Ale nie Twój! Z uśmiechem przypominasz sobie ulgę, jaką poczułeś na myśl o Systemie Inteligentnego Domu, który odcina prąd w gniazdkach po wyjściu z domu.
 • Wchodzisz do domu. Czujnik ruchu w korytarzu powoduje, że lampy zapalają się, witając Cię w domu ciepłym światłem. Sprawia Ci to ogromną przyjemność, bo światło jest przygaszone, nie razi Cię w oczy – czar odpoczynku i relaksu wakacyjnego trwa nadal.
 • W Twoim Inteligentnym Domu panuje przyjemny chłód, bo o odpowiednią temperaturę zadbałeś, ustawiając ją wcześniej przez Internet. Wchodzisz do salonu i zapalasz kilka lamp, które powodują, że pokój rozjaśnia się delikatnie. Po długim urlopie nie masz z tym problemu, bo każda funkcja opisana jest czytelnie na włączniku.
 • Siadasz wreszcie wygodnie na kanapie, bierzesz do ręki pilota i naciskając klawisz "Relaks" rozświetlasz kilka punktów w przestrzeni wokół Ciebie. Panuje odprężający półmrok, a w tle sączy się przyjemna muzyka, Twoja ulubiona...

Co Ty na to? Robi wrażenie, prawda? Tak właśnie działa Twój Inteligentny Dom!

Inteligentny Dom – skuteczna ochrona!

Ty, Twoja rodzina i Twoje mienie są całkowicie bezpieczne w Twoim domu z Inteligentną Instalacją. Od teraz możesz spać spokojnym i zdrowym snem.

Instalacja elektryczna i alarmowa

Instalacja elektryczna w Twoim budynku (mieszkaniu, biurze, restauracji, hotelu) współpracuje nie tylko z instalacją alarmową, lecz również z czujnikami dymu, wilgotności oraz innymi instalacjami technicznymi. Wyprowadzone z nich sygnały do Systemu, chronią skutecznie Twój dom przed awarią, nieproszonymi gośćmi i minimalizują skutki zdarzeń losowych (np. zalanie lub pożar).

Odpowiednia integracja z Twoim systemem alarmowym umożliwia m. in. automatyczne włączanie światła, kiedy czujnik alarmowy wykryje intruza oraz błyskawiczne powiadomienie ochrony Twojego obiektu.

Symulacja obecności

Kiedy wypoczywasz z dala od Twojego domu (np. weekend lub urlop), staje się on atrakcyjnym obiektem dla złodzieji. Nie pozwól na to! Zainstaluj funkcję symulacji obecności, która zmniejsza ryzyko i chroni Cię przed niemiłymi niespodziankami po powrocie z urlopu.

Specjalny moduł systemowy "nagrywa" działania Twoich domowników w okresie poprzedzającym urlop, np. włączanie lamp, muzyki, telewizora lub opuszczanie rolet, a następnie "odtwarza" je. Efekt jest bardzo realistyczny i przekonujący, gdyż oddaje rzeczywiste i naturalne działania, jakie są wykonywane każdego dnia w Twoim domu.

I co z tego wszystkiego wynika? Twój dom po prostu "żyje". Żaden intruz, nieproszony gość, czy złodziej nie odważy się nawet zbliżyć!

Inteligentny zamek

Automatyczny zamek z kontrolą dostępu rozpoznaje Ciebie, jako osobę wchodzącą lub wychodzącą. Po przekręceniu klucza, wysyła sygnały do innych urządzeń, np. w celu zgaszenia wszystkich świateł, zamknięcia rolet, obniżenia temperatury... Zgubienie klucza nie zmusza Cię od razu do wymiany zamka. Wystarczy tylko, że usuniesz prawo dostępu do Twojego domu dla zagubionego klucza.

Inteligentnego zamka nie można otworzyć, ani zamknąć zdalnie. Można natomiast zdalnie zezwolić (lub nie) na otwarcie danym kluczem. Ponadto istnieje możliwość wykorzystania całkowicie automatycznych drzwi z zamkami otwieranymi zdalnie (lub poprzez zbliżenie karty dostępu), a także reagujących na Twój odcisk palca, jako osoby uprawnionej.

Jak Ci się to podoba? Mocne, prawda?

Inteligentne kamery

Coś zaniepokoiło Twoich domowników? Spokojnie – kamery rozmieszczone w istotnych punktach Twojego budynku i na zewnątrz, przekazują obraz na dowolny telewizor, np. w kuchni, salonie, sypialni. Mało tego, nagrywają obraz po wychwyceniu ruchu przez czujnik kamery. Dodatkowa zaleta, która wpływa na bezpieczeństwo użytkowania to fakt, że urządzenia pracują w obwodach o niskim napięciu 24V lub wykorzystują fale radiowe/podczerwone.

A to ogranicza nadmierne promieniowanie elektromagnetyczne.

Inteligentny Dom – niższe rachunki nawet o 40%

Oszczędności – sterowanie oświetleniem

W budynkach biurowych oszczędność zużycia energii, dzięki zastosowaniu "inteligentnego" sterowania oświetleniem, wynosi od 50% do 65%, a koszty poniesione na urządzenia zwracają się po 3-4 latach.

Wykorzystanie od kilku do kilkunastu zróżnicowanych obwodów świetlnych, pozwala na efektywną gospodarkę oświetleniową w Twoim budynku i świadomą oszczędność zużycia energii elektrycznej.

Po prostu – oświetlenie uruchamiane jest tylko w pomieszczeniach, w których aktualnie ktoś przebywa. Pomieszczenia opuszczane natychmiast są odcinane!

Oszczędności – sterowanie ogrzewaniem

Ogrzewasz się tylko w razie potrzeby. Dzięki niezależnej regulacji temperatury, w każdym Twoim pomieszczeniu możesz zaoszczędzić znaczne ilości energii – nawet ponad 30%.

Część pomieszczeń w Twoim domu jest wykorzystywana sporadycznie, dlatego można w nich utrzymywać niższą temperaturę. Większość pomieszczeń jest używana tylko przez kilka godzin na dobę, np. kiedy wracasz z pracy lub w weekendy.

W typowej i tradycyjnej instalacji powstają zatem straty energii, wynikające ze zbędnego ogrzewania pomieszczeń, z których nie korzystasz. Pomyśl o tym!

Obliczenia wykazały, że oszczędności sięgają od 30% do 40%, a okres zwrotu inwestycji od 2 do 4 lat. Czy warto? Odpowiedź na to pytanie pozostawiam Tobie...

Podsumujmy, dlaczego warto inwestować w Inteligentny Dom?

 • Dla oszczędności – oszczędzasz na rachunkach nawet do 40%
 • Dla wygody – żyjesz niezwykle komfortowo
 • Dla bezpieczeństwa – skutecznie chronisz siebie, rodzinę i majątek
 • Dla inwestycji – podnosisz standard i zwiększasz wartość nieruchomości
 • Dla ekologii – świadomie zmniejszasz straty ciepła i dbasz o środowisko
 • Dla ubezpieczenia – otrzymujesz wysokie zniżki przy instalacjach inteligentnych

Posłuchaj opinii jednego z Klientów:

Decyzję o wyborze firmy ARS-ALARM do zaprojektowania i wykonania Instalacji Inteligentnej do ochrony i zabezpieczenia mojego domu uważam za trafną. Podczas współpracy z Panem Arturem Sutkowskim przekonałam się o jego profesjonalnym i fachowym sposobie działania.

Otwarcie w stronę klienta, sprawne działanie oraz szybka pomoc techniczna i doradztwo, to niewątpliwie silne atuty firmy ARS-ALARM. Z całą pewnością, będę korzystała w przyszłości z usług oferowanych przez Pana Artura Sutkowskiego.

Barbara Wesołowska

To Ty decydujesz, na jakim POZIOMIE chcesz żyć...

Twój Inteligentny Dom każdego dnia uprzyjemnia Ci codzienne czynności. Twój Inteligentny Dom zapewnia Tobie i Twojej rodzinie spokojny i błogi sen, a Twojemu majątkowi solidną ochronę. Twój Inteligentny Dom nie pozwala na marnowanie energii i dba o Twój portfel...

Umów się na bezpłatną konsultację już teraz:

 • napisz: biuro@arsalarm.pl
 • zadzwoń: (+48) 502 475 687
 • a nasi Specjaliści przygotują odpowiedni projekt, dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb, nietypowych zachcianek i możliwości

 

Do usłyszenia,

Artur Sutkowski
Twój Specjalista od Systemów Bezpieczeństwa

 
 
 
Poleć stronę:Podziel się ze znajomymi|Facebook: www.facebook.comTweetnij do znajomych|Twitter: www.twitter.comPodziel się ze znajomymi|Nasza Klasa: www.nk.plWykop stronę na|Wykopalisko: www.wykop.pl
 
 

F.U.H. ARS-ALARM | ul. Władysława Bełzy 26 | 85-817 Bydgoszcz | Copyright© 2022

projekt:   [silnik Quick.Cms]