Wymagana rozdzielczość ekranu min. 320px!
Ustaw Twój ekran w poziomie...

PROJEKTOWANIE I MONTAŻ SYSTEMÓW ALARMOWYCH

  • PL

Zawsze Bezpiecznie! Pod czujnym OKIEM...

Galeria
Poznaj Arsalarm|Zobacz galerię &raquo;

Wizyty

Wizyt dzisiaj [23-04-2018]: 6
Wizyt ogółem: 131255
Przeglądających stronę: 1

wielkość tekstu: A A A

PRACAdołącz do nas

Poszukujemy osób do działu handlowego :

Zadania na stanowisku handlowiec :

        pozyskiwanie nowych klientów

        system płac - do uzgodnienia

Zadania na stanowisku serwisant/instalator:

  • montaż i serwis systemów Sygnalizacji Włamania i Napadu, Telewizji Przemysłowej, Kontroli Dostępu i wielu innych z branży zabezpieczeń elektronicznych

Od pracowników wymagamy:

  • wyszktałcenie zawodowe, średnie zawodowe kierunków technicznych
  • doświadczenia w branży zabezpieczeń elektronicznych
  • znajomości central alarmowych ( producentów: Satel, DSC, Risco itd. )
  • uprawnienia do 1KV
  • zaświadczenie o niekaralności
  • prawo jazdy kat. B
  • wysokiej kultury osobistej, dyspozycyjności, komunikatywności, sumienności, kreatywności oraz umiejetności pracy w zespole
  • otwieramy nowe miejsca pracy - dla absolwentów szkół technicznych np. elektryk , elektryk samochodowy , elektronik lub osoby pasjonujące się wymienionymi kierunkami

Przyszłym pracownikom oferujemy:

  • umowę o pracę
  • niezbędne narzedzia do pracy
  • pracę w firmie rodzinnej opartej na bardzo dobrych relacjach z wszystkimi pracownikami firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na:

pocztowy adres firmy lub na adres mailowy: biuro@arsalarm.pl

kontakt bezpośredni do właściciela firmy 502 475 687

W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie:
"Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)".

Poleć stronę:Podziel się ze znajomymi|Facebook: www.facebook.comTweetnij do znajomych|Twitter: www.twitter.comPodziel się ze znajomymi|Nasza Klasa: www.nk.plWykop stronę na|Wykopalisko: www.wykop.pl